Sākot ar šodienu Nasdaq Tallinn biržas First North Baltijas parāda vērtspapīru sarakstā tiek iekļautas Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītāja Mainor Ulemiste 2015. gada jūnijā emitētās 2000 obligācijas, liecina biržas paziņojums.

Mainor Ulemiste emitēs nākamo 3000 obligāciju emisijas sēriju 2015.gada 17.novembrī, līdz ar to palielinot obligāciju kopējo emisijas apjomu līdz pieciem miljoniem eiro. Vienas obligācijas nominālā vērtība ir 1000 eiro. Gada kupona likme ir 7% apmērā, ar procentu izmaksu reizi ceturksnī. Obligāciju dzēšanas datums ir 2018.gada 26.novembris.

Mainor Ulemiste ir iniciators un vadošais attīstītājs projektam Ulemiste City Tallinā, kas ir viens no lielākajiem komerciālā nekustamā īpašuma attīstīšanas projektiem Baltijā. Šobrīd Ulemiste City biznesa parkā atrodas 300 uzņēmumi, kuros nodarbināti aptuveni 6300 darbinieki.

«Mēs ceram arī turpmāk piesaistīt finansējumu kapitāla tirgos, izlaižot obligācijas vai arī kotējot akcijas. Lai šīs ambīcijas īstenotu, mēs vēlamies nodrošināt caurskatāmu uzņēmuma darbību un iegūt plašāku atpazīstamību potenciālo investoru lokā,» teica Margus Nõlvak, Mainor Ülemiste vadītājs. «Lai gan pašreiz parāda vērtspapīri tiek iekļauti tirdzniecībai First North tirgū, tikpat labi nākotnē varētu būt, ka Mainor Ülemiste parāda vērtspapīri tiek iekļauti Nasdaq Baltijas parāda vērtspapīru sarakstā, ja projektu apjomi pieaugs.»
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra