Vienojoties par sadarbību ar nebanku kredītdevēju Creamfinance, savstarpējo aizdevumu platforma Mintos investoriem piedāvās ieguldīt arī īstermiņa nenodrošinātos kredītos, kas izsniegti Gruzijā, informē Mintos.

Creamfinance platformā izvietos kredītus līdz 600 eiro ar atmaksas termiņu līdz vienam mēnesim. Investoriem neto gada atdeve tiek prognozēta līdz 14% apmērā. Turklāt vienošanās ar Creamfinance paredz atpakaļ pirkuma garantiju. Tas nozīmē, ja kredīts tiek kavēts ilgāk par 60 dienām, Creamfinance no investora to atpirks atpakaļ.

«Lemjot par pievienošanos Mintos platformai, viens no galvenajiem argumentiem bija finansējuma avotu diversifikācija. Lielāko daļu kredītu finansējam no savas bilances, tomēr daļu pārdodam arī citiem investoriem,» uzsver Creamfinance vadītājs Matīss Ansviesulis.

Mintos ir savstarpējo aizdevumu platforma, kas saved kopā investorus un aizņēmējus, nebanku kredītdevējiem piedāvājot izmantot savstarpējo aizdevumu modeli papildu finansējuma piesaistei. Mintos platformai ir pievienojušies arī auto nebanku kredītdevējs Mogo un mazā un vidējā biznesa finansētājs Capitalia. Šobrīd platformā ir reģistrējušies vairāk nekā 2500 investori no 30 pasaules valstīm. Platformā pieejamos kredītos astoņu mēnešu laikā investori ir ieguldījuši vairāk nekā 4,7 miljonus eiro.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra