Nordea banka finansējusi SIA Ligumss tehnikas apkopes un remonta punkta būvniecības projektu, piešķirot 280 000 eiro, informē bankas pārstāve Signe Lonerte.

«No uzņēmuma dibināšanas brīža ievērojami pieaugusi tā saimnieciskā darbība, tāpēc vēlējāmies turpināt uzņēmuma attīstību, paplašinot arī tā darbību. Iesaistoties Lauku attīstības programmā, uzņēmumam radās iespēja iesniegt projektu Lauku atbalsta dienestam, kā rezultātā līdz ar plānoto tehnikas apkopes un remonta punkta būvniecību, tiks nodrošināti arī kvalitatīvi un daudzpusīgi pakalpojumi tehnikas remonta, apkopes un uzturēšanas jomā, izmantojot jaunākās tehnoloģiskās iekārtas,» tā SIA Ligumss valdes loceklis Māris Stalis.

«Ņemot vērā ekonomiskās situācijas uzlabošanos Latvijā, nozares rādītāju augšupeju un augsto autoservisa pakalpojumu pieprasījumu Vidzemes reģionā, esam gandarīti atbalstīt šo projektu, kurā saredzam biznesa dzīvotspēju ilgtermiņā,» norāda Nordea bankas Reģionālā klientu apkalpošanas centra vadītāja Sandra Rasnača.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra