Par vienu no Norvik bankas akcionāriem kļuvis Devons Dodsons Arčers (Devon Dodson Archer), informē Norvik bankas pārstāvji.

Uzņēmums Archer Diversified Investments veicis ieguldījumu bankas kapitālā 8 miljonu eiro apmērā. Pēc ieguldījuma D. Arčeram piederošā kapitāla daļas Norvik Bankā ir 6,1021%.

Ar mērķi stiprināt bankas darbību un klātbūtni ārvalstu tirgos, Norvik Banka ir piesaistījusi jaunu investoru – Devonu D. Arčeru – pieredzējušu investīciju baņķieri no ASV.

Savu karjeru Devons D. Arčers sācis Citigroup, kur bijis atbildīgs par investīciju stratēģiju izstrādi un vadību. Vēlāk strādājis par kompānijas New England Financial viceprezidentu, kā arī uzņēmuma MetLife vadības komandā.

Devons D. Arčers plāno palielināt ieguldījumu par vēl 8 miljoniem līdz 2016. gada beigām, ņemot vērā Norvik Bankas finanšu rādītājus, un, saskaņā ar Regulatora apstiprinājumu.

Norvik Bankas valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels, komentējot jaunā investora piesaisti, norāda, ka bankai jaunajā akciju emisijā izdevies piesaistīt jaunu akcionāru, kas vēl vairāk stiprinās bankas pozīcijas un klātbūtni starptautiskajos tirgos.

30.jūnijā Norvik bankas peļņa pārsniedza 5,7 miljonus eiro, kas deviņas reizes pārsniedz peļņu 2014.gada pirmajā pusgadā (0,6 miljoni eiro). Norvik Grupas aktīvu apjoms uz šā gada 30.jūniju bija 1,176 miljardi eiro.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra