Nosauktas pasaules labākās bankas

Finanses
2015. gada 8. aprīlis 16:25

Finanšu žurnāls Global Finance nosaucis uzvarētājus ikgadējā pasaules labāko banku kategorijā attīstītajās un jaunattīstības valstu tirgos.

Žurnāla speciālisti norāda, ka banku tirgus pasaulē dramatiski mainās, reaģējot uz jaunajām likumdošanas un ekonomikas apstākļu izmaiņām. Daži pasaules spēlētāji samazina savu pakalpojumu klāstu, savukārt daži reģionālie un vietējie spēlētāji paplašinās savos mājas tirgos. Žurnāls apbalvojis tās bankas, kuras izrādījušas lielāko uzticību tirgiem, kuros tās darbojas un saprot šo tirgu klientu specifiskās vajadzības.

Šis ir 21. gads, kad tiek izvēlētas labākās bankas, un kritēriji izvēlei ir, piemēram, aktīvu izaugsme, pelnītspēja, klientu apkalpošana, cenu politika, inovatīvie produkti un citi faktori. Tāpat subjektīvie faktori iekļauj akciju, kredītreitingu analītiķu un citu ekspertu vērtējumu.

Galerijā augstāk skaties, kuras ir pasaulē labākās bankas, pēc Global Finance vērtējuma, kā arī, kura banka no Latvijas minēta kā uzvarētāja valsts kategorijā!
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra