Trešdien, 7.februārī valsts vidēja termiņa vērtspapīru konkurējošā daudzcenu izsolē tika pārdotas obligācijas ar atmaksas termiņu 2011.gada 3.novembrī par kopējo summu pēc nominālvērtības Ls 12,91 miljons ar vidējo peļņas likmi 5,196% gadā, Db.lv informēja Valsts kases preses sekretāre Inita Kabanova.

Valsts iekšējā aizņēmuma vērtspapīru izsolē tika piedāvātas obligācijas par kopējo summu pēc nominālvērtības Ls 16 miljoni, bet pieprasījuma apjoms bija Ls 15,06 miljoni.

Valsts kases maksimāli pieļaujamā peļņas likme tika noteikta 5,25% līmenī. Maksimālā apmierinātā peļņas likme šajā izsolē bija 5,24%, bet vidējā svērtā – 5,196%. Šī vidējā svērtā peļņas likme tiks izmantota 8.februāra fiksētas likmes apjoma (nekonkurējošajā) izsolē.

7. un 8.februāra izsoles tiek rīkotas vidēja termiņa vērtspapīru ar atmaksas termiņu 2011.gada 3.novembrī emisijas programmas ietvaros.

Detalizētāka informācija par aizvadīto izsoli būs pieejama Valsts kases interneta mājas lapas sadaļā Valsts parāda un aktīvu vadība

http://www.kase.gov.lv/?sadala=152

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra