Parex Asset Management

Akciju apgrozījums Rīgas Fondu biržā pagājušajā nedēļā saruka līdz 245 tūkstošiem latu, savukārt biržas cenu indekss RICI pakāpās par 1.44%, līdz 475.14 punktiem.

Par pagājušās nedēļas apgrozījuma līderi kļuva A/S Ventspils nafta (VN) akcijas, kuru kopējais apgrozījums veidoja 67 tūkstošus latu jeb 27% no kopējā akciju apgrozījuma biržā. Lielāko apgrozījuma daļu veidoja tiešie darījumi. VN akciju cena biržā, nedēļas laikā pieauga par 0.83%, līdz 1.22 latiem.

Salīdzinoši liels apgrozījums - 63 tūkstoši latu - bija novērojams tirdzniecībā ar A/S Latvijas Gāze akcijām. Pēc iepriekšējā nedēļā fiksētā spekulatīvā pieauguma šoreiz LG akciju cena novēlās par 5.28%, līdz 5.92 latiem.

A/S Valmieras Stikla Šķiedra šā gada pirmajos deviņos mēnešos strādājusi ar 1.05 miljonu latu peļņu, kas ir par 19.5% lielāka nekā pērn atbilstošajā laika periodā. Savukārt uzņēmuma apgrozījums pārskata periodā palielinājās par 7% un sasniedza 15.35 miljonus latu, kas ir 78% no šogad kopumā plānotā.

A/S Nord/LB Latvija peļņa šā gada deviņos mēnešos sasniedza 1.2 miljonus latu, kas ir par 18% mazāk nekā pērn atbilstošajā laika periodā.

Privatizācijas Aģentūra informēja, ka valsts īpašumā palikušās AS Latvijas kuģniecība (LK) akcijas tiks pārdotas atkārtotā izsolē, kad akciju cena biržā būs paaugstinājusies un stabilizējusies. Jāatgādina, ka valsts īpašumā pēc pagājušajā mēnesī notikušās izsoles ir palikuši 864 tūkstoši LK akciju.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra