Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldei (DŪCAP) nepieciešams iegādāties 37 kombinezonus un 6 eholotes ar karšu ploteriem par kopējo summu 33,8 tūkstoši eiro, informē Rīgas dome.

Aprīkojums paredzēts makšķerēšanas noteikumu kontrolei, vispirms maluzvejniecības ierobežošanai. Tā kā RPP budžetā nav līdzekļu aprīkojuma iegādei, RPP veiks aprīkojuma iegādi gadījumā, ja tiks piešķirts Zivju fonda finanšu atbalsts. Plānots saņemt Zivju fonda finanšu atbalstu līdz 90% apmērā, atlikušo summu līdzfinansētu Rīgas dome.

DŪCAP darbinieki 2014. gadā Rīgas teritorijā esošajās ūdenstilpēs izņēmuši 343 nelegālos zvejas rīkus 14 km garumā, aizturējuši 15 maluzvejniekus, reģistrējuši 75 administratīvos pārkāpumus par zvejas un makšķerēšanas noteikumu neievērošanu. Šogad  izņemti 42 nelikumīgi zvejas rīki – tīkli un murdi kopējā garumā 1,5 km, tostarp no 18. martā Buļļupē atrastajiem tīkliem atbrīvotas un atlaistas 1 066 vimbas, kuru vērtība sastāda 93 tūkstošus eiro.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra