Pirmdien, 15. septembrī biržā notiks Latvijas kuģniecības akciju izsole. Vienas akcijas minimālā izsoles cena, saskaņā ar Latvijas Privatizācijas aģentūras 2.septembrī valdes pieņemto lēmumu, ir 0.34 Ls.

Latvijas kuģniecības akcijas tiek kotētas Rīgas Fondu biržas Oficiālajā sarakstā. Pēdējo trīs mēnešu laikā uzņēmuma akciju cena svārstījās 0.30 Ls - 0.39 Ls robežās, šodien vienā darījumā sasniedzot visu laiku augstāko līmeni - 0.40 Ls par akciju.

Akciju izsolē var piedalīties jebkurš ieguldītājs. Latvijas kuģniecības akciju pirkšanas uzdevumus vēl var iesniegt līdz pirmdienas plkst.14:00 (pēc Latvijas laika) visās Latvijas komercbankās un brokeru sabiedrībās, kas ir Rīgas Fondu biržas biedri. Pirkšanas uzdevumā jānorāda maksimālā cena, kuru pircējs ir gatavs maksāt par vienu akciju sabiedrības Latvijas kuģniecība akciju un kura nav mazāka par minimālo vienas akcijas pārdoanas cenu, kā arī akciju skaits, ko pircējs ir gatavs iegādāties.

Izsolē tiks pārdotas 11 515 086 akcijas, kas veido 5.76 % no uzņēmuma apmaksātā pamatkapitāla.

Jāpiebilst, ka šodien noslēdzās Rīgas Fondu biržas, brokeru sabiedrības Suprema un Latvijas kuģniecības vadības organizētās izbraukuma prezentācijas (roadshows), kurās potenciālie Latvijas kuģniecības investori tika iepazīstināti ar uzņēmumu. Kopumā Stokholmā, Helsinkos, Tallinā un Rīgā notika vienpadsmit prezentācijas.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra