Patērētāju tiesību aizsardzības centram (PTAC) pagaidām nav bijusi iespēja iepazīties ar AS Mintos iesniegto pieteikumu tiesā, tādēļ to nevar komentēt, portālam db.lv sacīja PTAC pārstāve Sanita Gertmane.

PTAC, izvērtējot licences pārreģistrācijas lietas materiālus un izdodot administratīvu aktu par AS Mintos licences pārreģistrāciju ir rīkojies atbilstoši normatīvajiem aktiem.

Pēc PTAC novērojumiem, tā ir jau ļoti ierasta un satraucoša prakse, ka tiklīdz jebkurā no PTAC kompetences jomām komersants nepiekrīt PTAC paustajam viedoklim vai lēmumam, publiski tiek apšaubīta gan PTAC darbinieku kompetence, gan iestādes darbības efektivitāte un kapacitāte, kas acīmredzami liecina par to, ka ir grūti atrast citus pretargumentus PTAC viedoklim.

Tajā pašā laikā PTAC piekrīt, ka savstarpējo investīciju un aizdevumu jomai bez kavēšanās nepieciešams izstrādāt specifisku normatīvo regulējumu. PTAC pārstāvji ir gatavi aktīvi piedalīties Finanšu ministrijas izveidotajā attiecīgās jomas normatīvā regulējuma izstrādes darba grupā, jāatzīst gan, ka tās darbs ir apsīcis, norāda S. Gertmane.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra