Akciju sabiedrība Reverta kopš 2010.gada 1.augusta Valsts kasi ir papildinājusi par 323,5 miljoniem eiro, pēdējā darījumā šī gada maijā pārskaitot 5 miljonus eiro, informē Reverta pārstāve Marita Ozoliņa.

Ņemot vērā, ka Reverta atgūst kredītus ne tikai Baltijas valstīs, bet arī Krievijā un Ukrainā, 2014.gadā sākusies Krievijas - Ukrainas attiecību krīze un tās rezultātā novājinātā abu valstu ekonomika turpina nelabvēlīgi ietekmēt Reverta darbības rādītājus.

Šobrīd atlikušo kredītu izstrāde kļūst arvien sarežģītāka, un NVS valstīs atgūto līdzekļu apjoms šī gada pirmajā ceturksnī ir samazinājies. Savukārt pozitīvi vērtējami pēdējā laikā uzlabojumi Latvijas tiesu sistēmas darbībā, kas devis atbalstu problemātiskajās tiesvedībās, norāda Reverta.

Kopumā kopš 2010.gada 1.augusta līdz 2014.gada 31.decembrim valsts no Reverta kopumā ir saņēmusi vairāk nekā pusmiljardu eiro. Šo summu veido maksājumi Valsts kasei 323,5 miljonu eiro apmērā, kā arī valsts galvotā sindicētā aizdevuma un uzkrāto procentu atmaksa 244,6 miljonu eiro apmērā. Savukārt dažādu nodokļu un nodevu maksājumos valsts ir saņēmusi aptuveni 15 miljonus eiro. Par subordinētajām saistībām kopš 2010.gada 1.augusta kopumā samaksāti 17,2 miljoni eiro.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra