SIA ExpressCredit, kas strādā ar zīmolu lombards24.lv, šodien noslēgs pirkuma līgumu par SIA Rīgas pilsētas lombards iegādi, kas notiks atbilstoši Rīgas domes 11. februāra izsoles rezultātiem. Kopējā darījuma summa ir 880 000 eiro. Atbilstoši izsoles noteikumiem SIA ExpressCredit maksājumu veiks viena mēneša laikā no pirkuma līguma noslēgšanas dienas, informēja valdes priekšsēdētājs Agris Evertovskis.

«Atzinīgi vērtējam Rīgas domes lēmumu nekropļot konkurenci un izsolīt pašvaldības uzņēmumu. Uzskatām, ka šis solis tikai uzlabos pakalpojuma kvalitāti,» sacīja A. Evertovskis.

SIA ExpressCredit vadība norāda, ka akcionāru maiņa būtiski neietekmēs uzņēmuma darbību. «Neredzam nepieciešamību veikt kardinālas izmaiņas lombarda darbībā. Arī Rīgas pilsētas lombarda klientiem nekas nemainīsies – uzņēmums turpinās strādāt kā līdz šim,» skaidro A. Evertovskis.

SIA ExpressCredit norāda, ka Rīgas lombarda iegādes darījums ir stratēģisks uzņēmuma vadības lēmums, lai turpinātu uzņēmumu attīstību.

Rīgas pilsētas lombards savu darbību uzsāka 1802. gadā, bet oficiāli tas tika reģistrēts 1895. gadā. Lombardā ir plašs veikals, kas sastāv no mākslas priekšmetiem, juvelierizstrādājumiem, zelta un sudraba izstrādājumiem, dārgakmeņiem, monētām, sadzīves priekšmetiem u.c. Tas atrodas Vecrīgā, Kalēju ielā 18/20. 

SIA ExpressCredit ir licencēts nebanku paterētāju kreditēšanas uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā. SIA ExpressCredit darbojas ar zīmolu Lombards24.lv. SIA ExpressCredit īpašnieki ir SIA Express Holdings (51%), SIA Ebility (24,5%), SIA AE Consulting (24,5%).

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra