SAF Tehnika samazina algas

Finanses
2007. gada 3. aprīlis 11:19

SAF Tehnika valde nolēmusi samazināt menedžmenta un citu darbinieku algas par līdz pat 30%, liecina uzņēmuma paziņojums Rīgas Fondu Biržai.

Jau ziņojām, ka pēc neoficiālas informācijas, vadošais Rīgas Fondu biržā kotētais Latvijas telekomunikāciju iekārtu ražotājs SAF Tehnika šobrīd piedzīvojot krīzi, prognozējot lielus zaudējumus. Līdz ar to kompānija samazinās darbinieku algas un daļu no viņiem arī atlaidīs, šodien raksta Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai.

SAF Tehnika, reaģējot uz publikāciju, norāda, ka kopš finanšu gada sākuma SAF Tehnika ir ievērojami kāpinājusi ražošanas jaudu, kas saistīts ar divu lielu projektu realizāciju Indijā. Sakarā ar to, ka projektu realizācija dažādu no kompānijas neatkarīgu apstākļu dēļ ir aizkavējusies, lai turpinātu uzturēt uzņēmuma rentabilitāti prognozētajā līmenī, SAF Tehnikas valde apstiprināja izmaksu samazināšanas plānu, kura ietvaros menedžmenta algas tiek samazinātas par 30% un darbinieku algas par 15% uz laiku līdz projektu veiksmīgai realizācijai.

Ņemot vērā kompānijas rīcībā esošo informāciju, SAF Tehnika nesaskata iemeslus, kādēļ projekti netiktu realizēti.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra