Tiešsaistes tirdzniecības un investīciju uzņēmums Saxo Bank uzsācis tirdzniecības platformas SaxoTraderGO darbības izvēršanu pasaules mērogā pēc tās veiksmīgas ieviešanas Francijā šā mēneša sākumā. Platforma tagad pieejama klientiem visā Eiropā, bet klienti Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā, Āzijas un Klusā okeāna valstīs, kā arī Latīņamerikā izmantošanu varēs sākt jūnija pirmajās nedēļās, liecina medijiem sniegtā informācija.

SaxoTraderGO platforma atbalsta vienkāršu lietotāja pārslēgšanos starp dažādām interneta piekļuves (Web, Android, iOS) ierīcēm.

«Šodien 20% mūsu ienākumu no privātajiem klientiem tiek veidoti, izmantojot mobilās ierīces un planšetdatorus, tāpat 75% mūsu darījumu un pasūtījumu ir no klientiem, kuri tirdzniecībai izmanto vairākas ierīces. Ar SaxoTraderGO esam izstrādājuši platformu, kas darbojas vienlīdz efektīvi no personālajiem datoriem, planšetdatoriem un mobilajiem telefoniem, kā arī pielāgo izkārtojuma izmaiņas vai iestatījumus dažādo ierīču starpā,» skaidro Kristians Lunds Hammers (Lund Hammer), Saxo Bank Platformu vadītājs.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra