8. oktobrī līdzšinējais SEB bankas Problemātisko aktīvu pārvaldīšanas jomas vadītājs Arnis Škapars pievienosies bankas vadības komandai, kļūstot par valdes locekli un uzņemoties atbildību par privātpersonu un mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) apkalpošanas biznesa attīstību SEB bankā, informē bankas pārstāvji.

A.Škapars SEB grupā strādā kopš 1999. gada, kad uzsāka savu karjeru kā finanšu tirgus analītiķis. Pēcāk Arnis strādājis kā kredītanalītiķis un projektu vadītājs, vadījis Privātpersonu apkalpošanas atbalsta pārvaldi, kā arī problemātisko aktīvu pārvaldīšanas jomu privātpersonu un mazo un vidējo uzņēmumu segmentā.

A.Škapars absolvējis Latvijas Universitāti, iegūstot augstāko izglītību ekonomikas un uzņēmumu vadības jomā, un pēcāk savas zināšanas par cilvēkresursu vadību, klientu apkalpošanu un darbības atbilstību pilnveidojis dažādos kursos gan Latvijā, gan ārvalstīs, kā arī apmeklējis Vallenberga institūta rīkoto augstākā līmeņa vadītāju izaugsmes programmu.

Arnis Škapars: «Latvijas ekonomika pašlaik atrodas jauna attīstības cikla sākumposmā, un ar katru ceturksni pakāpeniski pieaug iedzīvotāju un uzņēmēju iespējas īstenot jaunas idejas. Kopīgā darbā ar kolēģiem SEB bankas filiālēs fokusēsimies uz izaugsmi, meklēsim iespējas atbalstīt ikvienu pārdomātu projektu un nenovirzīsimies no atbildīgas pieejas kreditēšanā. Noteikti kļūsim aktīvāki, piedāvājot klientiem mūsu zināšanas un instrumentus labākiem finanšu lēmumiem.»

SEB banka jau ir uzsākusi nepieciešamo juridisko formalitāšu kārtošanu ar uzraugošajām iestādēm – Finanšu un kapitāla tirgus komisiju un Eiropas Centrālo Banku, lai īstenotu gaidāmās izmaiņas vadības komandā.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra