Sēļu ciemata III kārtu finasē Nordea

Finanses
2007. gada 12. janvāris 11:24

Nordea banka un uzņēmums A.C.B. noslēgši aizdevuma līgumu par privātmāju ciemata Sēļi III kārtas būvniecību. Būvniecība tiek finansēta, iesaistot investoru pašu kapitālu un bankas piešķirtos kredītresursus 8.1 miljonu latu apmērā, Db.lv informēja Nordea bankas Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Kristians Pudans.

Šī ir projekta Sēļi noslēdzošā kārta. Projekta III kārtā ietilps trīs daudzdzīvokļu mājas ar kopējo dzīvokļu skaitu 65 un 124 pazemes stāvvietām (zem mājām). Šis kārtas ietvaros tiks uzbūvēts arī sporta komplekss ar 2 slēgtiem un 2 atklātiem tenisa kortiem, kā arī sporta klubu un saunu, ko varēs izmantot ciemata iedzīvotāji, kā arī citi tuvējās apkārtnes iedzīvotāji.

Nordea banka ir finansējusi arī projekta I un II kārtas, kas sastāvēja attiecīgi no privātām, rindu un dvīņu mājām - ar kopējo māju skaitu 39. Pirmā kārta ir pilnībā pabeigta un jau nodota ekspluatācijā jaunajiem ciemata iedzīvotājiem. Otrā kārta tiks pabeigta 2007. gada vasarā.

Māju ciemats ir tapis Mārupes pagasta Sēļos, kas atrodas 10 km attālumā no Rīgas centra. Projekta investors un attīstītājs ir Latvijas lielākā ceļu būves kompānija A.C.B. Projekta pirmās kārtas ietvaros tika uzbūvētas 6 rindu, 6 dvīņu un 6 individuālās mājas. Otrās kārtas ietvaros ekspluatācijā tiks nodotas 10 rindu, 8 dvīņu un 3 individuālās mājas, no kurām vairs pieejamas tikai 3 individuālās mājas un viena dvīņu māja. Privātmāju ciemats top uz 11,2 hektāriem zemes, kam pieslēgtas visas pilsētas komunikācijas un izbūvēti ceļi.

Mājokļu tirdzniecība tiks uzsākta 2007. gada februārī. Mājokļi tiks tirgoti ar pilnu iekšējo apdari.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra