Šā gada sešos mēnešos SEB līzings ir izsniedzis gandrīz 56 miljonus eiro, kas ir par 27% vairāk, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo periodu. Izteikts pieaugums – par 21% - esot vērojams privātpersonu un MVU segmentā, kur klientiem šogad izsniegti 36 miljoni eiro.

Korporatīvo klientu segmentā vērojama nedaudz mērenāka klientu aktivitāte nekā 2014. gadā, un no jauna izsniegtais finansējums veido 20 miljonus eiro, liecina medijiem sniegtā informācija.

Kopumā SEB līzings kopš gada sākuma ir noslēdzis par 9% vairāk darījumu nekā pērn pirmā pusgada laikā, ko sekmējusi privātpersonu aktivitāte. Sešu mēnešu laikā privātpersonu vajadzībām SEB līzings piešķīris 5 miljonus eiro, noslēdzot par 84% vairāk darījumu nekā pērn pirmajā pusgadā. Ar juridiskām personām noslēgto darījumu skaits šajā laika posmā ir pieaudzis par 15%, pateicoties tam, ka klienti aktīvi iegādājās komerctransportu pasažieru pārvadāšanai  un lauksaimniecības tehniku ar ES fondu atbalstu. Savukārt vieglo automašīnu jomā SEB līzinga dati uzrāda divas tendences: būtiski - par 75% - pieaudzis lietoto automašīnu skaits un arī videi draudzīgo automobiļu popularitāte arvien palielinās. Kopumā SEB līzinga piešķirtais finansējums vieglo automašīnu segmentā veido 20 miljonus eiro. 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra