Swedbank Latvija mātes kompānija Swedbank AB Latvijā reģistrējusi filiāli ar mērķi daļu bankas darbībai nepieciešamo atbalsta funkciju pakāpeniski pārcelt no Zviedrijas uz Baltijas valstīm, informē bankas pārstāve Vineta Savicka.

Filiāles tiek veidotas visās trīs Baltijas valstīs un to uzdevums ir piesaistīt darbiniekus atbalsta funkciju nodrošināšanai visiem Swedbank grupas uzņēmumiem.

Ņemot vērā, ka Swedbank strādā četros pamattirgos – Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Zviedrijā, banka pastāvīgi meklē racionālākos darba organizācijas veidus, tostarp arī, kā optimāli izvietot atbalsta struktūrvienības. Funkciju pārcelšanas process noritēs pakāpeniski vairāku gadu garumā, un šobrīd konkrēts nodarbināto skaits vēl nav noteikts.

Jaunizveidotās struktūrvienības jeb filiāles funkcionēs tikai kā darba devējs Swedbank iekšējo pakalpojumu nodrošināšanai un nepiedāvās klientiem nedz bankas produktus, nedz citus tās pakalpojumus, kā arī nepiedalīsies citu bankas funkciju īstenošanā.

Swedbank Latvija (Swedbank AS) turpinās darbu bez izmaiņām.

Swedbank Grupa šobrīd nodarbina vairāk kā 14000 darbinieku un ir starp visaugstāk vērtētajiem darba devējiem visās Baltijas valstīs.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra