Transact Pro, kas ir pirmā licencētā elektroniskās naudas iestāde Latvijā, ir kļuvusi par pilnvērtīgu Visa Europe biedru, informē uzņēmuma valdes loceklis Maksims Jaroševskis.

Transact Pro ir pirmā Latvijas nebanku iestāde, kas uzņemta Visa Europe biedru rindās, viņš uzsver.

«Tas nozīmē, ka no šī brīža saviem klientiem varam piedāvāt projektu īstenošanu divu pasaules vadošo maksājumu sistēmu ietvaros. Arī MasterCard International nolēmusi paplašināt mūsu uzņēmuma darbību savā organizācijā, izsniedzot licenci elektroniskās komercijas (ekvairings) pakalpojumu sniegšanai,» stāsta M. Jaroševskis.

Transact Pro kļuvusi par elektroniskās naudas iestādi, kura ir tiesīga nodrošināt tādus pakalpojums kā maksājumu karšu izsniegšana - ekvairings un elektroniskās komercijas pakalpojuma sniegšana. Dalība SWIFT un SEPA uzņēmumam ļauj savus pakalpojumus sniegt lielākoties bez banku starpniecības.

M. Jaroševskis norāda: «Savus pakalpojumus varam sniegt visā Eiropas Savienībā, līdz ar to palielinot sava uzņēmuma attīstības iespējas.»

SIA Transact Pro FKTK (Finanšu un Kapitāla Tirgus Komisija ) izsniegusi licenci elektroniskās naudas iestādes darbībai ar tiesībām emitēt elektronisko naudu un sniegt licencē norādītos maksājumu pakalpojumus.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra