Trasta komercbanka apstiprina, ka 17.decembrī bankas biroja ēkā Palasta ielā 1 Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) speciālisti aizturējuši divus bankas darbiniekus un veikuši kratīšanas darba vietā, informē bankas pārstāvji.

Kā zināms no darbinieku sacītā, aizturēšana veikta uz aizdomu pamata par darbinieku iesaistīšanos nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijā 13 tūkstošu eiro apmērā (1 miljons Krievijas rubļu). Pašlaik aizturētajiem piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Ņemot vērā notikušo, bankas vadība uzsākusi iekšēju izmeklēšanu, lai pēc iespējas ātrāk noskaidrotu notikušā apstākļus. Abi darbinieki uz iekšējās izmeklēšanas laiku atstādināti no saviem amata pienākumiem.

Trasta komercbanka rūpīgi izpētīs visus dokumentus, kas tiešā vai pastarpinātā veidā var būt saistīti ar konkrēto darījumu un aizdomām par darbinieku rīcību tajā.

Banka labi apzinās, ka finanšu pakalpojumu un finanšu sektora piedāvātie produkti var tikt izmantoti arī negodīgiem darījumiem - noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijai vai terorisma finansēšanai. Sekojot finanšu sektoram noteiktajām likuma prasībām, banka uzsver, ka vienmēr ir palīdzējusi un palīdzēs kompetentajām iestādēm īstenot konkrētus lēmumus, kuru mērķis ir novērst noziegumus, kas saistīti ar noziedzīgā ceļā iegūtu finanšu līdzekļu legalizāciju.

Vienlaikus banka paziņo saviem klientiem, ka 17.decembra notikumi nav ietekmējuši bankas darbību. Trasta komercbanka strādā ierastajā režīmā. Visi klientu – gan privātpersonu, gan juridisko personu pieprasījumi tiek izpildīti ierastajā kārtībā un noteiktajos termiņos.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra