Pēc tam, kad mikroblogošanas vietne Twitter paziņoja savus šā gada otrā ceturkšņa rezultātus, uzņēmuma akcijas cena saruka par vairāk nekā 11%, liecina Reuters dati.

Kaut arī finanšu rādītāji uzlabojušies, vilšanos investoriem sagādāja ziņas par lietotāju skaita izmaiņām. Uzņēmums paziņoja, ka tās mēneša vidējais lietotāju skaits ir audzis lēnākajā tempā, kopš kompānija savas akcijas sāka kotēt biržā 2013. gadā.

«Tas ir nepieņemami un mēs ar to neesam apmierināti,» uzsvēris kompānijas pārstāvis Džeks Dorsijs.

Otrajā ceturksnī kompānijas lietotāju skaits sasniedza 304 miljonus, salīdzinot ar 302 miljoniem iepriekšējā ceturksnī.

Twitter patlaban nespēj straujāk audzēt lietotāju skaitu, kas rada satraukumu investoros, kuri lielu uzmanību vērš kompānijas izaugsmes potenciālam un jaunākie dati viņiem nav uzlabojuši noskaņojumu.

Dati par lēno lietotāju skaita pieaugumu aizēnoja uzņēmuma otrā ceturkšņa finansiālos rezultātus, kas pārsniedza analītiķu gaidas. Twitter apgrozījums auga par 61% līdz 502,4 miljoniem ASV dolāru. Reklāmas ieņēmumi palielinājās par 63% līdz 452 miljoniem dolāru. Kompānijas zaudējumi samazinājās līdz 136,7 miljoniem dolāru jeb 21 centam par akciju. Pērn tie bija 144,6 miljoni dolāru jeb 24 centi par akciju.

Twitter prognozē, ka šajā gadā tās ieņēmumi būs 2,2-2,27 miljardi, kas ir vairāk nekā iepriekš lēstie 2,17-2,27 miljardi dolāru.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra