Pērn līzinga kompānija SIA UniCredit Leasing trīskāršojusi savu peļņu Baltijas valstīs, gadu noslēdzot ar 7,478 miljonu eiro peļņu, informē uzņēmuma pārstāvji.

Savukārt kompānijas kopējie ieņēmumi pieauga par 36,71% un sasniedza 12,53 miljonus eiro.

Salīdzinot ar 2013.gadu, kopējais SIA UniCredit Leasing portfelis Baltijas valstīs pieaudzis par 33%, gada beigās sasniedzot 417,95 miljonus eiro.

Šādu rezultātu izdevies sasniegt pateicoties tirgus daļas palielināšanai Latvijā - autolīzinga segmentā līdz 21,67%, kā arī industriālā līzinga segmentā līdz 30,52%, kā arī pateicoties veiksmīgai biznesa stratēģijai Lietuvā un Igaunijā. Neapšaubāmi pozitīvu pienesumu devusi arī apvienošanās ar UniCredit Bank, pērnā gada rezultātus komentē SIA UniCredit Leasing valdes priekšsēdētājs un Baltijas reģiona vadītājs Jevgenijs Belezjaks.

SIA UniCredit Leasing 2014.gadā turpināja sekot līdzi vietējai stratēģijai un UniCredit grupas politikai, kā arī ieņemt nozīmīgu lomu visu trīs Baltijas valstu - Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, ekonomiku nostiprināšanā, veicot ieguldījumus mazo un vidējo uzņēmumu sektorā, kas veidoja vairāk nekā 85% no 2014.gadā noslēgtajiem līzinga līgumiem.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra