Pamatojoties uz 30. oktobrī iesniegto kotēšanas pieteikumu, Nasdaq Riga ir uzsākusi kotēšanas procedūru AS Citadele banka parasto B kategorijas akciju iekļaušanai Baltijas Oficiālajā sarakstā, liecina paziņojums biržā.

Akciju skaits ir līdz 254,99 miljoniem, bet nominālvērtība – 0,1 eiro.

Nasdaq Riga valdes lēmums tiks paziņots nekavējoties pēc tā pieņemšanas.

Db.lv jau rakstīja, ka parakstīšanos uz AS Citadele banka vērtspapīriem iespējams veikt no 23. oktobra līdz 3. novembra plkst. 15, liecina informācija bankas prospektā.

Jebkuram privātajam investoram, kurš ir Latvijas, Lietuvas vai Igaunijas iedzīvotājs, un kurš iesniedz derīgu parakstīšanās piedāvājumu uz akcijām par kopējo parakstīšanās summu, kas nav mazāka par 50 eiro, tiek sniegta garantija saņemt akciju skaitu, kas ir līdzvērtīgs 50 eiro, dalot to ar piedāvājuma cenu, kā arī jebkuram privātajam investoram, kurš ir arī Citadele Grupas darbinieks vai amatpersona un vienlaicīgi arī Latvijas, Lietuvas vai Igaunijas rezidents, kurš ar bankas starpniecību iesniedz derīgu parakstīšanās piedāvājumu uz akcijām par summu, kas nav mazāka par 1000 eiro.

AS Citadele banka valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis uzsver: «Mums priekšā vēl ir aizraujošs darbs – prezentācijas starptautiskajiem un vietējiem investoriem. Ir labs pamats, lai viņi saskatītu un novērtētu Baltijas valstu ekonomiku izaugsmes potenciālu un atbalstītu Citadeles mērķi - kļūt par vadošo vietējo banku, kuru kā primāro izvēlas mazie un vidējie uzņēmumi un privātpersonas, kam svarīga augsta pakalpojumu un produktu kvalitāte un kura savus pakalpojumus attīsta visās trīs Baltijas valstīs. Kopš Citadeles izveidošanas 2010. gadā banka ir uzrādījusi pārliecinošu sniegumu un kļuvusi par vienu no atpazīstamākajiem banku zīmoliem Latvijā. Vēlamies arī piesaistīt starptautisko investoru uzmanību visam Baltijas reģionam; panākt, ka ikdienā tas ir ciešāk saistīts ar globālo kapitāla tirgu un uzņēmēji var labāk izmantot tā piedāvātās iespējas.»
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra