Šodien Ventspils naftas akcijas vidējā svērtā cena Rīgas Fondu biržā sasniedza 88 santīmus par akciju. Taču izskatās, ka akcijas cenas kāpuma prieki ir beigušies. Par to liecina gan tas, ka pircēju interese ir nedaudz noplakusi, un viņi vairs nav ar mieru maksāt jebkuru cenu par akcijām - sesijas beigās pieprasījums stabilizējās pie 86 santīmiem par akciju. Sesijas gaitā bija vērojams arī pārdevēju spiediena pieaugums, turklāt daži pārdevēji sesijas beigās piedāvāja akcijas jau par 87 santīmiem.

Akcijas cena sesijas laikā neuzrādīja nepārtrauktu pieauguma tendenci, bet mētājās 86 - 88 santīmu diapazonā. Lielākie apjomi tomēr tika tirgoti par 87 un 88 santīmiem par akciju.

Turpmākā akcijas cenas izaugsme lielā mērā būs atkarīga no pircēju un pārdevēju rīcības tirgū. Ja interese par Ventspils akciju iegādi saglabāsies, cena vai nu stabilizēsies, vai arī pieaugs. Pretējā gadījumā pastāv varbūtība akcijas cenas lejupslīdei.

Kopumā sesijas beigās pircēji pieprasīja 14.6 tūkst. akciju par 78 - 86 santīmiem gabalā, taču pārdevēju piedāvātais akciju skaits bija daudz lielāks - 37 tūkst. par 87 - 96 santīmiem gabalā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra