Nākamnedēļ, 26. janvārī SIA VIA SMS Group emitēs 1300 obligācijas ar sākotnējo nominālvērtību 1000 eiro, liecina uzņēmuma paziņojums Nasdaq Riga.

Obligāciju gada kupona likme ir 13% ar termiņu uz 2 gadiem un pamatsummas atmaksu termiņa beigās 2016. gada 25. augustā. Saskaņā ar emisijas prospektu SIA VIA SMS Group ir tiesības emitēt vēl papildus 10,7 tūkstošus obligāciju (10,7 miljoni eiro pēc nominālvērtības) līdz 2016. gada 18. augustam.

Obligācijām piešķirtais starptautiskais identifikācijas numurs (ISIN) ir LV0000801496. FKTK obligāciju prospekts reģistrēts 2014.gada 10. decembrī.

Papildus emitētās 1300 obligācijas tiks iekļautas Nasdaq Riga Baltijas Parāda vērtspapīru sarakstā līdzās jau kotētajām SIA VIA SMS Group obligācijām, kur tās ir pieejamas brīvai tirdzniecībai.

Pēc uzņēmuma vadības teiktā, obligāciju emisija tiek veikta ar mērķi finansēt SIA VIA SMS Group grupas uzņēmumus, kas, atbilstoši stratēģijai, aktīvāk izvērsīs privātpersonu kreditēšanu visās valstīs, kur grupa ir pārstāvēta, kā arī ar mērķi pārfinansēt esošos grupas aizņēmumus obligāciju formā, kā arī, lai uzlabotu naudas plūsmu un likviditāti. Tāpat obligāciju emisija palielinās uzņēmuma atpazīstamību regulētajā kapitāla tirgū un institucionālo investoru vidū.

Saskaņā ar neauditētajiem 2014. gada pirmā pusgada rezultātiem SIA VIA SMS Group, kurā ietilpst meitas sabiedrības Latvijā, Lietuvā, Polijā, Čehijā un Zviedrijā konsolidētais neto apgrozījums sasniedza 6,4 miljonus eiro, bet neto peļņa sasniedza 1,009 miljonus eiro.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra