Tehnoloģiju kompānijas Apple pasākums bija pilnībā paredzams, liecina Business Insider veiktā Volstrītas analītiķu aptauja.

Kaut arī Apple nāca klajā ar vairākiem interesantiem jaunumiem, neviens no tiem nebija tāds, par kuru jau iepriekš netika baumots. Tagad uzņēmums tikai oficiāli apstiprināja iepriekš izskanējušās baumas.

Bank of America Merill Lynch eksperti kompānijas akcijas cenas mērķi noteikuši 130 dolāru līmenī. Viņi norāda, ka, salīdzinot ar citiem gadiem, šogad Ķīna ir starp pirmajām 12 valstīm, uz kurām kompānija piegādās savus tālruņus, kas varētu palīdzēt rezultātu uzlabošanai.

Jeffries analītiķi cenas mērķi samazinājuši no 130 līdz 126 dolāriem. Eksperti uzsver, ka Apple pasākums notika saskaņā ar analītiķu prognozēm. Viņiem paticis Apple Watch, iPad un TV ierīču progress, taču iPhone 6S nav sasniedzis gaidas.

Savukārt Macquarie Research paredz, ka Apple akcijas cena sasniegs 133 dolāru atzīmi. Viņi norāda, ka kopumā investoriem bijušas vairāk vilšanās, nekā pozitīvu pārsteigumu, taču nekas tāds, kas mainītu tirgus analītiķu attieksmi. Viņi samazina nākamā finanšu gada ieņēmumu un peļņas prognozi par 3%.

Credit Suisse eksperti paredz, ka Apple akcijas cena sasniegs 145 dolārus. Viņi uzsver, ka, skatoties no fundamentālās perspektīvas, jaunais piedāvājums ir labs produktu portfeļa papildinājums, kas stiprinās katras produktu kategorijas konkurētspēju.
Optimistiski par Apple akcijas cenas nākotnes perspektīvām ir PiperJaffray analītiķi, kas paredz vērtības pieaugumu līdz 172 dolāru līmenim. Viņi uzskata, ka iPhone 6S ir pietiekami pievilcīgs, lai Apple spētu gūt tirgus daļu tālruņu tirgū.

Patlaban Apple akcija maksā aptuveni 110 dolārus.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra