Dienas Bizness

 • 30 ceturtdiena,
  marts

  Nanija, Ilgmārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8639

  USD: 1.0748

Foto & Video

Kā top?: Happy Ulula zīmola cepures  5

Šajā piektdienā portāls db.lv apmeklē Happy Ulula zīmola darbnīcu, kur top cepures un citi adījumi.

«Vienmēr esmu bijusi radoša personība,» stāsta Happy Ulula idejas autore un virzītāja Diāna Rijniece.

«Pirmā priecīgā cepure tapa 2011. gada rudenī, kad man piedzima meita un es vēlējos iegādāties košu un dzīvespriecīgu cepurīti viņai. Tā kā neizdevās tādu atrast - nolēmu cepurīti izgatavot pati. Tad sapratu, visticamāk, viņai neesmu vienīgā mamma, kura vēlas, lai viņas bērns ar apģērbu atšķirtos no citiem, būt pamanāms, priecīgs un neparasts,» viņa norāda.

Ideja par biznesu attīstījusies lēnām un pamazām, jo D. Rijniecei bija tam laiks, esot divu mazu bērnu mammai. Kad pienāca brīdis atgriezties algotā darbā, viņa nolēmusi savam biznesam pievērsties nopietni. «Toreiz sev teicu - pie kāda strādāt paspēšu vienmēr, bet ja nepamēģināšu realizēt savu ideju - es sev to nepiedošu,» viņa atminas.

«Pati esmu inovators – ja es nevarētu radīt ko jaunu, tā būtu dzīve bez prieka. Esmu sapratusi arī, ka liela nozīme ir komandai - tajā noteikti ir jābūt būvētājam, kurš redz lielo bildi un palīdz inovatoram sasniegt izvirzītos mērķus,» viņa norāda.

«Latvijas mazo amatnieku nozare ir izaicinoša un interesanta. Piedaloties dažādos paralēlos nozares projektos, esmu atradusi lieliskus partnerus un kolēģus,» uzsver D. Rijniece.

Kā top preces bērniem, iespējams aplūkot galerijā augstāk!

Saistītie raksti

Komentāri

 • Esa

  pirms mēneša, 2017.02.17 07:23

  +5 -2

  Lūdzu, nākamreiz bilžu stāstu publicējiet par kādu nopietnāku produktu/uzņēmumu, savādāk rodas sajūta, ka Latvijā darbojas vien mājražotāji.

  • ixers

   pirms mēneša, 2017.02.17 09:10

   +4 -0

   Esa, ko Jūs darāt? Dzīve sastāv no sīkumiem. Daudzu lielu lietu pamatā ir mazas lietiņas. Nevajag noniecināt cita darbu. Manam bērnam arī bija šīs ražotājas cepure.

 • :/

  pirms mēneša, 2017.02.17 14:14

  +3 -0

  Man vienmēr ir licies, ka ir labāk, ja tevi par inovatoru un radošu personību sauc citi, nevis tu pats.

  • Diāna

   pirms mēneša, 2017.02.17 18:15

   +0 -2

   Labdien,

   Jebkuram cilvēkam ir vairāki uzņēmēja gēni- katrs savā proporcijā. To, kādās tie ir, ērti var noteikt izpildot uzņēmēja gēna testu. http://academia.lv/uznemeja-gens-bosi/tests-2/

   Es pati to esmu veikusi, arī padziļināto variantu, tāpēc droši zinu, ka esmu Inovators :) Potams kombinācijā ar pārējiem trim tipiem, taču Inovatora gēns procentuāli ir ievērojami lielāks kā pārējie- tātad vadošais ;)

   lai izdodas noteikt savējo gēnu kombināciju- kas zina, iespējams Jūsos slēpjas neatklāts potenciāls, pie kā strādāt un sasniegt dzīvē vēl jaudīgākus panākumus.

   lai izdodas!