Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Foto & Video

Kā top?: Vaidava Ceramics keramikas trauki  11

Šoreiz portāls db.lv viesojas Vaidava Ceramics ražotnē, kur top keramikas trauki. 

Kompānijas saknes rodamas 1980.gadā, līdz ar to pirms pāris gadiem nosvinēta 35 gadu jubileja, kas Latvijas uzņēmumam ir vērā ņemams vecums, stāsta uzņēmuma valdes loceklis Miks Balodis. Aptuveni piecus gadus vēlāk ražotnē no Valmieras stikla šķiedras ieradās M. Baloža tēvs kā jauns daudzsološs un enerģisks inženieris. Tuvojās Neatkarības atgūšanas laiks, tādēļ cilvēki jau sāka rēķināt līdzi, nebija vairs tā, ka ražo, vienalga cik daudz produkcijas ar domu, ka tāpat jau izpirks. Viņš kļuva par ražotnes vadītāju ar mērķi sakārtot uzņēmumu.

90.gadu sākumā uzņēmumu privatizēja un jau ilgu laiku tas ir ģimenes uzņēmums. "Kopumā mēs esam trīs brāļi, kas dažādos laika posmos ir izgājuši cauri dažādiem amatiem, patlaban uzņēmumā aktīvi strādāju es. Uzņēmumā strādājam no bērnu dienām un esam ieguvuši pirmo darba pieredzi šeit, veicot dažādus darbus," viņš atminas. 

Pirms pāris gadiem uzņēmums sācis eksportu uz vairākām Eiropas valstīm un nākotnē plāno eksporta apjomus audzēt. 

Par to, kā uzņēmumam veicas un ko tas plāno, iespējams izlasīt piektdienas, 20.janvāra laikrakstā Dienas Bizness! Savukārt to, kā top produkcija, iespējams aplūkot galerijā augstāk! 

 

Saistītie raksti