Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Foto & Video

Kā top?: WooMea zīmola sveces  11

Šajā piektdienā portāls db.lv aplūko, kā tiek izgatavotas WooMea zīmola sveces. 

WooMea zīmola radītāja Dana Ašmane stāsta, ka jau skolas gados gatavojoties tirdziņiem bija jāizgatavo kaut kas, ar ko tirgoties. Tad pirmās parafīna svecītes tika izlietas asorti konfekšu veidnītēs, un jau ilgu laiku viņu uzrunājušas un aizrāvušas dažādas radošas lietas.

Pirms trim gadiem Junior Achievement Jauniešu uzņēmējdarbības projekta ietvaros viņa atbalstījusi savu radinieci sveču ražošanā.

«Lai gan nekāds jaunums kā produkts tas nebija, man šķita fantastiska ideja. Gribēju turpināt ideju un kopā arī devāmies uz Kalnciema tirdziņu. Toreiz veicās ļoti labi un āķis bija lūpā. Radiniece turpināja mācīties, es savukārt sāku attīstīt savu ideju un redzējumu par savām svecēm,» viņa stāsta.

«Cēsu pusē mums ir zemes pleķītis, kur ģimenei ir gan bišu stropi, pļavas un mežu zaļumi. Lielāko tiesu visi dabas materiāli, ar kuriem tiek uzpucētas svecītes, nāk no pašu laukiem. Izņemot materiālus, kas neaug Latvijā (kafijas pupiņas, kanēļa miziņas), tās gan tiek iegādātas dažādās bāzēs. Arī smaržeļļas un ēteriskās eļļas lielāko tiesu tiek iepirktas Latvijā, bet pamazām sākam skatīties uz citiem piegādātājiem un pirmie paraugi jau ir iegādāti no Vācijas.»

Logotips WooMea arī radies pateicoties mežiem un pļavām - Wood & Meadow Lifestyle accessories.

Galerijā augstāk iespējams ielūkoties sveču tapšanas procesā! 

Saistītie raksti