Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Foto & Video

Kā top?: ZeDonats virtuļi  14

Šajā piektdienā portāls db.lv viesojas ZeDonats, kur tiek izgatavoti virtuļi.

ZeDonats saimnieks Guntis Jirgensons stāsta, ka pagājis tieši gads, kopš viņš kopā ar Reini Silovu pārņēmis uzņēmumu. «Līdz ar īpašnieku maiņu esam kļuvuši nedaudz prātīgāki, un kādi lēmumi tiek pieņemti pārdomātāki, tāpat vairāk darbojamies uz to, lai parādītu produkta saturu – nevis lai ir tikai virtulis, bet arī lai tas ir kvalitatīvs un labi izskatās. Cenšamies strādāt uz to, lai cilvēks varētu personalizēt virtuļus, piemēram, ar savu uzrakstu vai zīmējumu,» viņš skaidro.

Patlaban ZeDonats izgatavo vairāk nekā 30 veidu virtuļus. Par pieprasītākajiem grūti pateikt, jo gaumes ir dažādas – cilvēki pērk visa veida produktus.

Šobrīd kompānijā strādā astoņi cilvēki, taču virtuvē papildspēkus vajag, un, pateicoties Ēnu dienai, atrasta jauna kolēģe, kas marta beigās sāks darbu.

Konkurenci uzņēmums izjūt asi. «Rīga ir ļoti maza, cilvēku skaits samazinās, un, pat atveroties jaunai kafejnīcai, pastāv iespēja, ka mēs zaudējam kādu klientu grupu. Tiešo konkurentu gan mums nav,» viņš uzsver.

Šobrīd ZeDonats Rīgā atrodas Valdemāra ielā – iepriekšējam īpašniekam piederēja vēl trīs tirdzniecības vietas, taču jaunie saimnieki tās uzreiz slēguši, jo tās nebija rentablas. Pagaidām plānos nav vērt jaunas tirdzniecības vietas. Nākotnē viņi varētu skatīties uz tuvākām vai tālākām ārzemēm, kas ir teorētiski iespējams, bet praktiski vēl neesam gatavi. Ticu, ka visam jānotiek īstajā brīdī – tu sēdi, domā, un pienāk brīdis, kad saproti, ka jāveic darbības plānu realizācijai, viņš uzsver.

Galerijā augstāk iespējams aplūkot, kā top virtuļi!

 

 

Saistītie raksti