Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Foto & Video

Izveido biroju pašnodarbinātajiem un ārštata darbiniekiem      5

«Neesam skaitījuši, taču kopš atvēršanas brīža par Birojnīcas biedriem varētu būt kļuvuši jau vairāki desmiti pašnodarbināto, ārštata darbinieku un darbu nesen uzsākuso uzņēmēju,» stāsta SIA Birojnīca līdzdibinātājs Rolands Puhovs.

Koprades telpa, kas durvis vaļā vēra 18. augustā, paredzēta ārštata darbiniekiem, mazajiem uzņēmējiem un pašnodarbinātajiem.

«Līdzīgās koprades telpās Eiropā maksa par biroja izmantošanu svārstās no 200 līdz 400 eiro mēnesī, un tajās veidojas ļoti maza komūna – vien ap simts divsimts cilvēkiem. Birojnīcas mērogs ir pavisam cits – vēlamies piesaistīt pēc iespējas vairāk pašnodarbināto un tīklu radīt pēc iespējas plašāku,» stāsta Birojnīcas līdzdibinātājs. 

Patlaban Birojnīcā jaunus biedrus idejas autori piesaista, izmantojot sociālā medija Facebook izveidoto Birojnīcas lapu, kurā pieteikušies jau pāri četriem simtiem sociālā medija lietotāju, taču nākotnē paredzēts Birojnīcas biedru tīklu paplašināt līdz vairākiem tūkstošiem.

«Mēs nesakam, ka šī ir radošā telpa, kur cilvēkiem būtu jāpulcējas, gluži otrādi – mēs šo Birojnīcu un arī turpmākās Birojnīcas veidosim tur, kur pašnodarbinātie vislabprātāk pulcējas – kafejnīcās,» norāda koprades telpas līdzdibinātājs.

Saistītie raksti