Dienas Bizness

 • 30 ceturtdiena,
  marts

  Nanija, Ilgmārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8639

  USD: 1.0748

Foto & Video

Lampu dizaina darbnīca izdekorējusi restorānu Žukovkā un plāno iekarot sociālo telpu OSIS pretī operai  

SIA Lampu dizaina darbnīca mākslinieki, kas rada interesantu formu dizaina gaismekļus, paguvuši izgaismot un izdekorēt tuvākas un tālākas telpas – gan tepat Latvijā, gan braucot aiz mūsu valsts robežām, piemēram, Holandē, Vācijā, kā arī Maskavā un tās promenentajā piepilsētā Žukovkā.

Lampu dizaina darbnīcas māksliniekiem darba pilnas rokas, jo lielākā daļa apgaismes pasūtījumu top individuāli, pēc klientu vēlmēm un tiek darinātas pašu rokām, turklāt lampas izgatavošanas paņēmieni to radīšanas laikā var mainīties.

Papīra apgaismes ķermeņa cena svārstās apmlitūdā no 30 latiem līdz pat vairākiem tūkstošiem latu. Spītējot krīzei, pirms trim gadiem ar grantu programmas Atspēriens atbalstu dibinātajam nelielajam ģimenes uzņēmumam kopš 2009. gada, ir izdevies dubultot apgrozījumu, pērn tam sasneidzot 13 tūkstošus latu, bet šā gada pirmajos desmit mēnešos - 11 tūkstošus latu apgrozījumu.

«Pašlaik mūsu radītās lampas atrodas vairāk vietās, nekā mēs to paši apjaušam,» stāsta uzņēmuma īpašniece Ērika Māldere, kas kopā ar Lampu dizaina darbnīcas galveno dizaineri Aigaru Lenkēviču izgatavo papīra apgaismes objektus vairāk nekā desmit gadus. 1. decembrī plānots atklāt gaismekļu instalāciju Latvijas Arhitektūras informācijas centrā OSIS, kas atrodas Nacionās Operas skvērā.

Vairāk par Lampu dizainu darbnīcu uzziniet, skatoties video.

Komentāri