Dienas Bizness

 • 20 pirmdiena,
  februāris

  Vitauts, Smuidra, Smuidris

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8572

  USD: 1.0650

Foto & Video

Foto: Evija Trifanova/LETA

Vecrīgā stāvvietas dēļ izkaujas divi taksometra vadītāji    6

Rīgas pašvaldības policisti 31.janvāra naktī saņēma informāciju, ka uz ielas norisinās kautiņš starp diviem taksometra vadītājiem, informē policijā.

Brīdī, kad policisti ieradās notikuma vietā, taksometra vadītāji vairs nekonfliktēja savā starpā.

Pārrunu laikā noskaidrots, ka konflikts izcēlies publiskās stāvvietas dēļ. Viens no viņiem savu darba automašīnu novietojis taksometriem paredzētajā stāvvietā, savukārt otrs pienācis klāt un teicis, ka par stāvvietu samaksājis, un tā piederot viņam. Uz jautājumiem kam un kādā veidā maksājis par publisko stāvvietu taksometra vadītājs neatbildēja, bet apgalvoja, ka drīz ieradīšoties cilvēki, kuri visu paskaidrošot.

Pēc asākas vārdu apmaiņas izcēlies kautiņš. Taksometra vadītājs, kuram it kā piederot norādītā publiskā stāvvietā ar pieri otram taksometra vadītājam pārsitis lūpu. Aizstāvoties uzbrucējam pārsists deguns.

Sarunas laikā ar policistiem otrs taksometra vadītājs noliedza, ka būtu uzsācis kautiņu, notikušajā vainojot otru kautiņā iesaistīto vīrieti.

Ņemot vērā gūtās traumas uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot vīriešus, konstatēja, ka hospitalizācija personām nav nepieciešama.

Saistībā ar šo notikumu Rīgas pašvaldības policija ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma lietvedību par sīko huligānismu.

Video avots: Jānis Naglis/Facebook
 

Saistītie raksti