Citadele piedāvās zelta stieņus

Investors
2010. gada 4. augusts 17:18

Banka Citadele sākusi piedāvāt jaunu produktu – investīciju zeltu, informēja bankas pārstāvji.

Bankas filiālē Citadele ir nopērkami dažādu nominālu zelta stieņi – 5, 10, 20, 50, 100 un 250 gramu svarā ar raudzes pakāpi 999,99, bet pēc iepriekšēja pasūtījuma klienti varēs iegādāties arī citu nominālu zelta stieņus līdz pat 1000 gramu svaram. Zelta stieņu pārdošanas cena ir mainīga, jo tā ir piesaistīta zelta tirgus cenai, taču pašlaik tā cena ir aptuveni 22 lati par vienu gramu zelta.

«Viena no svarīgākajām tālredzīgas līdzekļu investēšanas pamatpatiesībām ir – diversificēt investīciju portfeli, un arī mēs saviem klientiem iesakām daļu sava portfeļa – aptuveni 5-15%, investēt konservatīvos instrumentos, tostarp arī zeltā,» skaidro bankas viceprezidents, Privāta kapitāla pārvaldīšanas direkcijas vadītājs Roberts Idelsons.

Db.lv jau rakstīja, ka zelta cena Londonas biržā kāpj jau sesto dienu pēc kārtas, kas ir ilgākais kāpums pēdējo divu mēnešu laikā, raksta Bloomberg.

Cena kāpj, valdot runām par Ķīnas plāniem atvieglot tirdzniecības noteikumus, kā arī akciju cenu kritums palielina pieprasījumu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra