Sarunu procedūrā bez konkursu izsludināšanas Liepājas pilsētas pašvaldība noteikusi, ka autoruzraudzību par vairāk nekā 883 tūkstošiem latu nodrošinās uzņēmums Giencke&Company – Latvija, kas arī ir tehniskā projekta izstrādātājs, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Koncertzāli Lielais dzintars paredzēts uzbūvēt Liepājā līdz 2015. gadam, un tās celtniecībai atvēlēti vairāk nekā 20,2 miljoni latu. Koncertzāles būvniecība uzticēta SIA Merks. Aplēstajās izmaksās ir iestrādāta 2% finanšu rezerve, lai izvairītos no papildu iepirkumiem būvdarbu gaitā, skaidroja domes izpilddirektora vietnieks Didzis Jēriņš. Koncertzāles projekta ekonomiskais pamatojums, kas aktualizēts, balstoties uz Lielās Ģildes saimnieciskās darbības pieredzi, paredz aptuveni 572 tūkstošus latu ieņēmumu un aptuveni tikpat daudz izdevumu gadā.

Pašlaik vēl nav noskaidrots, kas veiks projekta realizācijas būvuzraudzību. Kā liecina informācija IUB, iepirkumu konkurss par būvuzraudzības pakalpojumu sniegšanu tika pārtraukts šā gada janvārī. Iepriekš sūdzības par šo konkursu iesniedz tādi uzņēmumi kā SIA Jurēvičs un partneri, SIA Fabrum.

Koncertzāles būvniecība paredzēta Liepājā, Radio ielā 8. Būves kopējā platība atbilstoši tehniskajam projektam ir 14 126 kvadrātmetri, ēkai ir paredzēti astoņi stāvi. Koncertzālē paredzētas 1080 skatītāju vietas, bet kamerzālē - 200 vietas.

Db.lv jau rakstīja, ka jaunceļamās Liepājas koncertzāles apsaimniekošanai tiks dibināta pašvaldības kapitālsabiedrība.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra