Ceļu būves uzņēmums a/s A.C.B. 2012. gadā, salīdzinot ar iepriekšējo pārskata gadu, ievērojami uzlabojis apgrozījuma un peļņas rādītājus. Pērn uzņēmuma apgrozījums audzis par 79,15%, sasniedzot 44 miljonus latu, liecina Lursoft dati.

Savukārt uzņēmuma peļņa 2012. gadā veidoja 3,9 miljonus latu iepretim 2,7 miljonu Ls zaudējumiem, kas uzņēmumam radās 2011. gadā.

Pērn uzņēmums turpināja darbu pie potenciālajiem investīciju projektiem un jaunām tirgus iespējām, kā rezultātā a/s A.C.B. veica ieguldījumu līdzdalības palielināšanā meitas uzņēmumā SIA Ceļi un Tilti, norādīts uzņēmuma vadības ziņojumā.

2013. gadā a/s A.C.B. plāno saglabāt vadošā ceļu būves uzņēmuma statusu un noslēgt gadu ar peļņu, kas balstās jau noslēgtajos objektu līgumos.

A/s A.C.B. reģistrēta 1992. gadā, un kompānijas pamatkapitāls veido 4,18 milj. Ls. Uzņēmuma valdē darbojas tās priekšsēdētājs Valdis Lejnieks un valdes loceklis Igors Šihmans.

Vērtējot pēc 2011. gada apgrozījuma, kas veido 24,7 milj. Ls, uzņēmums Dienas Biznesa un Lursoft veidotajā Latvijas lielāko uzņēmumu sarakstā TOP 500, ierindojas 169. vietā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra