Būvfirmas Arčers neauditētais apgrozījums 2012.gadā bija apmēram 33 miljoni latu, kas par 17,4% pārsniedz uzņēmuma 2011.gada apgrozījumu, kas bija 28,1 miljona latu apmērā, citējot uzņēmuma provizoriskas aplēses, informē SIA Arčers sabiedrisko attiecību speciāliste Zane France.

Šādi rezultāti rāda, ka pērnā gada apgrozījums varētu būt lielākais uzņēmuma 20 gadu pastāvēšanas vēsturē.

Kā norāda uzņēmums, apgrozījuma pieaugumu veicinājis fakts, ka pārskata gadā ne vien uzsākta vairāku projektu realizācija, bet turpinājās arī iepriekšējos gados iesāktie rekonstrukcijas un būvdarbi apjomīgos objektos, piemēram, Austrumlatvijas daudzfunkcionālā centra celtniecība Rēzeknē, kultūras pils Ziemeļblāzma rekonstrukcija un renovācija Rīgā, Valsts policijas Latgales reģiona ēku rekonstrukcija Daugavpilī, mākslas un mūzikas skolas būvniecība Saldū u.c. Visus šos objektus ekspluatācijā plānots nodot šogad.

Pagājušā gadā Arčers uzsācis arī vairāku daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku celtniecību Bolderājā un Pārdaugavā, Administratīvās rajona tiesas Rīgas tiesu nama un Administratīvās apgabaltiesas tiesu nama būvniecību u.c. projektu īstenošanu, kas noslēgsies šogad.

Tāpat Arčers kā stikloto būvkonstrukciju ražotājs turpinājis iestrādes ārvalstu tirgu apguvē – noslēgtas pirmās līgumsaistības Beļģijā un nostiprināta konkurētspēja Norvēģijā. Pērn realizētie apjomīgākie objekti Norvēģijā bija Sagabakken skolas jaunbūve un dzīvokļu ēkas Lillohagen jaunbūve Oslo, kam Arčers izgatavoja un uzstādīja stiklotas ēku fasādes un citas stikla konstrukcijas.

2012. gadā jau noslēgtā līguma ietvaros Arčers"ražotnēs uzsākta stikloto konstrukciju izgatavošana kompānijas Siemens administratīvās ēkas jaunbūvei Oslo.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra