Daugavpils pilsētas dome noslēgusi 2,35 miljonu latu vērtu konkursu par ielu rekonstrukcijas būvdarbiem. Konkursā uzvarējusi CBF SIA Binders, liecina dati Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Ielu rekonstrukcijas darbi tiks veikti projekta «Daugavpils pilsētas Ziemeļu rūpniecības zonas infrastruktūras attīstība» ietvaros. Būvdarbi notiks ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu.

SIA Binders konkursā uzvarēja, piedāvājot zemāko cenu no visiem pretendentiem. Kopumā konkursā pieteicās pieci būvuzņēmumi.

Projektu «Daugavpils pilsētas Ziemeļu rūpniecības zonas infrastruktūras attīstība» plānots realizēt līdz 2015. gadam. Rūpniecības zonas ielu infrastruktūras rekonstrukcijas darbus veiks 2,2 kilometru garumā. Tāpat tiks nodrošināta renovācijas darbu būvuzraudzība, autoruzraudzība, kā arī projekta publicitāte. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 3,04 milj. latu, no kuriem pašvaldības līdzfinansējums ir plānots 536 tūkst. latu apmērā.

Db.lv jau informēja, ka Daugavpilī norisinās vērienīgi ceļu būves darbi. Kopš pērnā gada vasaras būvdarbi notiek uz vienas no pilsētas galvenajām un noslogotākajām ielām – 18. Novembra ielas, un arī šo darbu veicējs ir Binders. Projektu plānots pabeigt līdz 2014. gada 31. decembrim, un tā kopējās attiecināmās izmaksas ir vairāk nekā 6,5 miljoni latu.

Tāpat būvdarbi notiek arī Varšavas ielas posmā no 18. Novembra ielas līdz Smilšu ielai uzsākti šogad. Arī tie tiek veikti ar ERAF atbalstu. Darbu izpildes līguma pamatsumma veido vairāk nekā 1,19 miljonus latu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN). Tāpat Binders veic rekontrukcijas darbus arī Liepājas ielā, Daugavpilī. Tur darbi tiek veikti par gandrīz vienu miljonu latu (bez PVN).

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra