Rīgas pilsētas būvvaldes interneta vietnē publicēts Rīgas mikrorajonā Zolitūdē iegruvušā lielveikala Maxima tehniskais projekts, taču mājaslapa jau piedzīvojusi tehniskas grūtības.

Rīgas pilsētas būvvalde 2010. gada 16. aprīlī akceptējusi tehnisko projektu Daudzstāvu dzīvojamā ēka un tirdzniecības centrs (1.kārta) Priedaines ielā 20, Rīgā, kura realizācijai 27.07.2010. reģistrēta būvatļauja Nr.BV-10-394-abv/Ze, liecina publicētā informācija.

Projekta 1. kārtā tika risināta tirdzniecības centra jaunbūve, savukārt 2. kārtā – daudzstāvu dzīvojamā ēka un «zaļais dārzs» uz tirdzniecības centra jumta. Tirdzniecības centrs ekspluatācijā tika pieņemts 2011. gada 24. oktobrī.

Kā vēstīts šā gada 21. novembrī laikā, kad tika realizēta projekta 2.kārta, tajā skaitā veikti darbi uz tirdzniecības centra jumta, iegruva tirdzniecības centra jumts, nogalinot 54 cilvēkus un daudzus ievainojot. Līdz ar to sabiedrības vērtējumam tiek nodots tirdzniecības centra tehniskais projekts.

Patlaban publicēti projekta 1.kārtas dokumenti, bet Rīgas mērs Nils Ušakovs vietnē Twitter vēsta, ka otrās kārtas dokumenti tiks publicēti dažu stundu laikā.

Lielā apmeklētāju skaita dēļ būvvaldes interneta vietne gan piedzīvojusi tehniskas problēmas.

 

 

Uz to būvvaldes interneta vietnē norāda arī komentētāji:

«Es ceru, ka ir padomāts, lai šis serveris iztur to momentu, kad simtiem cilvēku mēģinās lejuplādēt līdz 427MB vienlaicīgi,» atzīmē kāds apmeklētājs. Uz to kāds cits atbildējis ar ierakstu: «Ja nav padomāts, Nils atlaidīs tos, kuri nav padomājuši. Un nepaliks vairs neviens, kas varētu padomāt. Tikai Nils.»

Tehnisko projektu var aplūkot, klikšķinot šeit.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra