Kultūras ministrija noslēgusi atklātu konkursu par apsardzes signalizācijas, piekļuves kontroles, videonovērošanas, audiovizuālās un telekomunikāciju sistēmas ierīkošanu Latvijas Nacionālajā bibliotēkā jeb Gaismas pilī, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Konkursā pieteicās divi uzņēmumi, bet par saimnieciski izdevīgāko tika atzīts SIA Santa Monica Networks piedāvājums. Rīgā reģistrētais uzņēmums piedāvāja nedaudz zemāku cenu nekā iepriekš paredzēja Kultūras ministrija – 4,146 milj. Ls iepriekš ministrijas paredzēto 4,150 milj. Ls vietā.

SIA Santa Monica Networks pamatkapitāls ir 30 tūkst. Ls, un uzņēmums reģistrēts 2003. gadā. Kompānijas apgrozījums pērn veidoja 5,14 milj. Ls, bet peļņa – 678,3 tūkst. Ls. 2012. gadā uzņēmumā strādāja 22 darbinieki. Kompānijas valdē darbojas tās priekšsēdētājs Uģis Bērziņš, kā arī valdes locekļi Aigars Gertners un Uldis Stokenbergs.

Jau rakstīts, ka Gaismas pils kopējās būvniecības izmaksas būs 187 miljoni Ls. Izmaksās iekļauta gan ēkas celtniecība, gan infrastruktūra un mēbeles, gan arī aprīkojums, pārcelšanās izdevumi un citas lietas, kas saistītas ar to, lai bibliotēkas ēku varētu nodot lietošanai.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra