Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa ierosinājusi Latvijas būvfirmas AS BMGS maksātnespējas lietu, liecina Maksātnespējas subjektu datu bāzē pieejamā informācija.

Saskaņā ar datiem Tiesu informatīvajā sistēmā BMGS maksātnespējas pieteikumu iesniegusi SIA 7.Projekts.

Kā informē Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas priekšsēdētājas palīgs Jānis Jaksons, tiesnesis Raimonds Buls minēto maksātnespējas lietu izskatīs 25.aprīlī plkst.13.

Kā ziņots, šā gada martā Lietuvas valsts kompānija Klaipedos nafta noslēdza līgumu ar BMGS par Klaipēdas sašķidrinātās dabasgāzes termināļa krasta infrastruktūras projektēšanas un celtniecības darbiem.

BMGS apņēmās šos darbus paveikt līdz 2014.gada 1.oktobrim par summu, kas nepārsniedz 27,19 miljonus eiro (19,1 miljonu latu), nerēķinot pievienotās vērtības nodokli.

Lai līgums stātos spēkā, tas vēl bija jāapstiprina Klaipedos nafta akcionāru pilnsapulcē.

Būvfirmas BMGS konsolidētais apgrozījums 2011.gadā bija 39,1 miljons latu, un tas ir par 4,7% lielāks nekā 2010.gadā, liecina Firmas.lv informācija.

2010. gadā BMGS strādāja ar 37,35 miljonu latu konsolidēto apgrozījumu.

BMGS konsolidētā peļņa 2011.gadā bija 538 138 latu, un tā bija par 24,7% mazāka nekā 2010.gadā, kad konsolidētā peļņa bija 714 645 lati.

AS BMGS pamatdarbība ir hidrotehniskā celtniecība, tiltu būvniecība, kā arī pāļu pamatu izveidošana. Uzņēmums veic betona ražošanu, dzelzsbetona konstrukciju un metāla konstrukciju ražošanu, sniedz ģeotehnikas pakalpojumus, iznomā mehānismus celtniecības darbu veikšanai.

BMGS hidrotehniskās un civilās būvniecības jomā darbojas vairāk nekā 50 gadus. Kompānijas galvenais darbības virziens ir ostu būvju, jebkura tipa pāļu pamatņu, tiltu, dzelzceļu būvju celtniecība, kā arī tiek piedāvāti pakalpojumi projektēšanas un ģeotehniskās izpētes jomā.

BMGS ir 1952.gadā dibinātā "Tresta Baltmorgidrostroj" tiesību pārņēmēja. Uzņēmuma lielākais akcionārs ir Viktors Para, kuram pieder 25% akciju. Uzņēmuma akcionāri vēl ir 80 fiziskas personas un divas juridiskas personas.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra