Aizvadītās nedēļas nogalē Jaunjelgavā atklāja atjaunotās tranzīta — Brīvības, Jelgavas, Jēkabpils un Rīgas — ielas. Svinīgais pasākums norisinājās Brīvības un Jelgavas ielas krustojumā, līdzās nesen ierīkotajai promenādei pie Daugavas, vēsta reģionālais medijs Staburags.

Vienuviet pulcējās Jaunjelgavas iedzīvotāji, būvnieki, pašvaldības un Satiksmes ministrijas pārstāvji. Novada pašvaldības vadītājs Guntis Libeks pateicās par darbu un pēc svinīgās atklāšanas kopā ar būvniekiem izbrauca pa izbūvētajām ielām, kurās satiksmi gan atjaunoja jau oktobra vidū.

«Tranzīta ielās pilnībā nomainīts ceļa segums, izbūvētas nobrauktuves, no jauna izbūvēta lietusūdens un sadzīves kanalizācija, atjaunots ūdensvads un neliels posms izbūvēts no jauna,» Staburagam stāstījusi Jaunjelgavas novada domes projektu vadītāja Evija Šteina — Lodziņa.

Izveidotas pazemes komunikācijas, atjaunotas un izbūvētas gājēju ietves, ierīkots apgaismojums, izvietotas ceļa zīmes un veikti citi darbi. Saistībā ar šo projektu rekonstruēta arī autobusu pietura un atjaunota Pārceltuves iela, lai varētu nodrošināt sabiedriskā transporta kustību.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra