Lai pašvaldībām kompensētu ziemā pārtērētos līdzekļus autoceļu uzturēšanai, kā arī uz valsts autoceļiem veiktu ārkārtas uzturēšanas un segumu atjaunošanas darbus, Satiksmes ministrija (SM) valdībai lūgs papildus piešķirt 10,2 miljonus latu.

Kā Db.lv informē Satiksmes ministrijas pārstāvis Rolands Rumba, no valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem tiks prasīti pieci miljoni latu, lai kompensētu pašvaldībām 2012./2013.gada ziemas sezonā pārtērētos līdzekļus pašvaldību autoceļu un ielu ārkārtas ikdienas uzturēšanai.

Piešķirtais finansējums pašvaldībām ļaus nodrošināt autoceļu un ielu ikdienas uzturēšanas darbus 2013. gada vasaras sezonā.

Tāpat SM lūgs no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem valsts autoceļiem piešķirt 5,2 miljonus latu. Tas ļaus veikt ārkārtas autoceļu uzturēšanas un segumu atjaunošanas darbus, tādā veidā nodrošinot drošu un nepārtrauktu satiksmi uz valsts autoceļiem pēc 2012./2013.gada ziemas sezonas. Sabrukušo autoceļu segumu ārkārtas uzturēšanas darbi nodrošinās 184,2 kilometrus autoceļu seguma darba spējas uzturēšanu vismaz uz trim gadiem, kā arī būtiski uzlabos transportlīdzekļu satiksmes drošību.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra