Pirms trim gadiem Likteņdārzā, ko veido uz salas Daugavā, tika sākta tā centrālās daļas – amfiteātra – būvniecība, kura izveidē izmantoti apmeklētāju atvestie laukakmeņi. Lai celtne būtu droša un to neizskalotu, vajadzēja nostiprināt upes krastu, raksta laikraksts Neatkarīgā.

Bet naudas šim mērķim šogad neesot, un neesot zināms, kad būs. Tāpat neesot atbildes, vai to pagūs īstenot līdz 2018. gadam, kā bija plānots, un vai galu galā ziedojumi netiks ieskaloti upē, norāda laikraksts.

Projektā iesaistītie, konkrēti nesaucot nevienu vārdā, norādot uz politiskajām spēlēm, kas apvijušas šo projektu, kā arī uz visai absurdām lietām, kas pieļautas, objektu veidojot. «Komisijas nāca un gāja, bija konkurss, bija pat līgums, ka viss notiks, tāpēc visai droši sākām amfiteātra un skatu terases izbūvi bez iepriekšējas krasta stiprināšanas,» skaidrojusi Kokneses fonda valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa.

Taču pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pakļautībā esošās institūcijas Vides projekti, kas kūrēja stiprināšanas darbus, pērn notikušā finanšu sabrukuma tālāka darbu virzība apsīkusi. Ieradusies gan kārtējā krasta apsekošanas komisija, taču nekā konkrēta arī tā nav paudusi. Fonds tikai saņēmis vēstuli no VARAM, ka šogad naudas šim mērķim nebūs. Iespējams, ka tikai nākamgad.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra