Nīcas novadā reģistrētā SIA Piejūra, kas nodarbojas ar zivju, vēžveidīgo un mīkstmiešu pārstrādi un konservēšanu, grasās ieguldīt vairāk nekā 155 tūkstošus latu ražošanas ceha siltināšanā un katlu mājas rekonstrukcijā, liecina uzņēmuma noslēgtā iepirkumu konkursa rezultāti.

SIA Piejūra ir 1995. gadā reģistrēts uzņēmums ar apmaksāto pamatkapitālu 500 tūkstošu latu apjomā un reģistrēto pamatkapitālu – 1,5 milj. Ls apjomā.

Uzņēmuma peļņa pērn veidoja 52 tūkstošus latu, savukārt apgrozījums palielinājās līdz 2,97 miljoniem latu. Uzņēmumā 2012. gadā strādāja vidēji 190 darbinieki. Kompānijas vadības groži ir valdes priekšsēdētāja, Rīgas iedzīvotāja Jevgēnija Klendera rokās.

2011. gadā no uzņēmuma tika atdalīta daļa, izveidojot uzņēmumu SIA Piejūra Energy, kas nodarbojas ar elektroenerģijas ražošanu, kā arī sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšanu un pārvaldīšanu.

Konkursā par siltināšanas darbiem un katlu mājas rekonstrukciju no trim pretendentiem, kas iesniedza savus piedāvājumus, uzvarēja SIA Latvian Construction Company.  Uzņēmums 2011. gadu noslēdza ar 12 tūkst. Ls zaudējumiem, savukārt apgrozījums veidoja vairāk nekā 54 tūkst. Ls, liecina Lursoft dati. Ziņas par 2012. gada finanšu rādītājiem patlaban nav pieejamas.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra