Šonedēļ SIA Selva Būve uzsākusi New Hanza City biroju ēkas un autostāvvietas būvniecību Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 28a. Objektu plānots nodot ekspluatācijā 2013. gada rudens nogalē, un tā līguma summa ir aptuveni 1,9 miljoni latu.

Rolands Orlovskis, Selva Būve vadītājs, skaidro: «2013.gada 1. martā kā galvenais uzņēmējs esam noslēguši līgumu ar pasūtītāju SIA New Hanza City par objekta Īslaicīgas lietošanas biroju ēkas un pagaidu autostāvvietas būvniecību. Tā būs koka karkasa divstāvu ēka ar pilnu apdari un komunikācijām, kas piemērota biroju vajadzībām. Šonedēļ objektā uzsākti zemes darbi un tiek ierīkots būvlaukums.»

Īslaicīgas lietošanas biroju ēka ir pagaidu objekts, kamēr tiks būvēts biznesa kvartāls un bankas centrālais birojs.
Selva Būve darba uzdevums ir šīs ēkas būvniecība, bet pēc tam tas būs pasūtītāja īpašums un lēmums par tālāko
izmantošanu.

Selva Būve veiks galvenā būvuzņēmēja funkcijas: uzbūvēs biroju ēku, izveidos stāvlaukumu, jaunus pazemes komunikācijas inženiertīklus un jaunu ielu ap objektu, renovēs esošo kanalizācijas maģistrāli, pārbūvēs trolejbusa kontakttīklus Pulveža Brieža ielas pusē, kā arī veiks objekta labiekārtošanas un apzaļumošanas darbus.

Objekta projektētājs ir SIA Arhitektūras un dizaina firma APlus, arhitekte - Dace Kalvāne. Selva Būve būvētais objekts būs daļa no uzņēmuma New Hanza City teritorijā starp Pulkveža Brieža, Sporta, Skanstes un Hanzas ielu plānotās 5 kvartālu izveides.
 
SIA Selva Būve kopš 2004. gada Latvijā un Igaunijā uzbūvējusi vairāk nekā 35 ēkas un inženierbūves, norāda uzņēmums.
Pašlaik lielākie projekti ir daudzdzīvokļu ēku projektēšana un būvniecība Rusova ielā, lielveikals Maxima XX Biķernieku ielā un lidostas pasažieru terminālis Tukumā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra