Latvijas Ārlietu ministrija plāno ieguldīt vairāk nekā 82,6 tūkstošus latu vēstniecības Krievijā remontam, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Kopumā konkursā savus piedāvājumus iesniedza trīs komersanti, no kuriem par uzvarētāju tika izvēlēta Rīgā reģistrēta kompānija SIA Cleanhouse, kuras pamatdarbības veids ir vispārēja ēku tīrīšana, būvniecība, inženiersistēmu montāža, elektrisko instalāciju ierīkošana, izolācijas ierīkošana un apsardzes pakalpojumi, liecina Lursoft dati.

Konkursā savus piedāvājumus iesniedza arī SIA Ota un partneri, kas piedāvāja terases remontu Latvijas vēstniecībā Krievijā veikt par 70,9 tūkst. Ls, kā arī SIA Kvadrum, kuras piedāvātā līgumcena bija 93,6 tūkst. Ls. Kā konkursa galvenais uzvarētāja izvēles kritērijs tika noteikta zemākā cena, taču SIA Ota un partneri netika konkursā neplūca uzvaras laurus, jo uzņēmuma tehniskais piedāvājums neatbilda prasībām, Db.lv stāstīja ministrijas pārstāve Ieva Skuja.

Vēstniecība atrodas Maskavā, Čaplinga ielā 3. 100% finansējuma avots ir valsts budžets.

SIA Cleanhouse reģistrēta 1997. gadā Rankas ielā 13, Rīgā, un tās pamatkapitāls veido 32 tūkstošus latu. Uzņēmuma 2012. gada finanšu dati liecina, ka Cleanhouse apgrozījums veido 3,1 miljonu latu, savukārt uzņēmuma peļņa pēc nodokļu nomaksas ir 40 tūkstoši latu. Pērn uzņēmumā tika nodarbināti 616 darbinieki. Kompānijas valdē darbojas trīs amatpersonas – Juris Miķelis, Kristaps Drone un Edvīns Vansovičs.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra