Valsts a/s Tiesu namu aģentūra par vairāk nekā 99,9 tūkstošiem latu plāno atjaunot administratīvās ēkas Jēzusbaznīcas ielā 6 ārējās kāpnes un daļēji pārplānot iekštelpas, liecina informācija iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Par šo darbu veikšanu paredzēts slēgt līgumu ar SIA Krone IB. Uzņēmums, kas uzvarējis konkursā, dibināts 2010. gadā, un tā pamatkapitāls veido 2000 latus. 2012. gadā Krone IB nopelnīja 620 latus, un tā apgrozījums bija 215 tūkst. Ls. Vidēji uzņēmumā strādāja septiņi darbinieki.

SIA Krone IB valdē darbojas tās priekšsēdētājs Kalvis Osis, kā arī valdes loceklis Kārlis Ruģēns, Aivars Kroičs un Vācijas valstspiederīgais Georgs Stefans Bauers (Georg Stephan Bauer).

Tiesu namu aģentūra ir Tieslietu ministrijas pārraudzībā esoša iestāde ar pamatkapitālu 14,2 milj. Ls apmērā. Aģentūra nodarbojas ar tieslietu sistēmas un to funkciju izpildei piemērotu telpu nodrošināšanu un uzturēšanu, piegādā tieslietu sistēmas institūcijām IT infrastruktūru, vada IT projektus un uztur jau ieviestās informācijas sistēmas.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra