Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone atzinusi, ka pastiprināti pievērsīs uzmanību tam, kā tiek būvēta dienesta jaunā ēka Talejas ielā.

Jāatgādina, ka arī Talejas ielas VID nama galvenais būvuzņēmums ir Re & Re.

Jau vēstīts, ka Talejas ielā tiek būvēts jauns vienots administratīvo ēku komplekss, kurā «pārcelsies» VID no 14 dažādām vietām Rīgas pilsētā, tostarp no privātā sektora būvētām telpām. Jaunās ēkas kopējā platībā ir vairāk nekā 42 tūkstoši kvadrātmetru.

Projekta kopējās, uz VID attiecināmās izmaksas ir vairāk nekā 52 miljoni latu.

Objekta nodošana ekspluatācijā plānota 2014. gada janvārī.

Jau rakstīts, ka Rīgas pilsētas būvvaldes  speciālisti ir veikuši pārbaudes 13 Re & Re objektos. Vēl nav veikta pārbaude Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvobjektā. Pilsētas būvvalde ir konstatējusi neatbilstības dokumentācijā trijos būvkompānijas Re&Re būvobjektos. Pārkāpumi dokumentācijā konstatēti trīs gadījumos - klīnikas Gaiļezers operāciju bloka rekonstrukcijas projektā Hipokrāta ielā 2, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja ēkas Krišjāņa Valdemāra ielā 10A rekonstrukcijas, restaurācijas un jaunbūves projektā, kā arī trīs daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku ar sociālajiem dzīvokļiem, veselības centru, Rīgas Sociālā dienesta teritoriālā centra un Rīgas Sociālā dienesta dienas centra projektā Imantas 8.līnijā 1a.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra