Nekustamā īpašuma attīstītājs Pillar uzsācis darbus pie jaunas daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas izveides Dzirciema rajonā, Dārza ielā 32, Rīgā. Uzņēmuma kopējie ieguldījumi jaunā projekta attīstībā plānoti piecu miljonu eiro apmērā.

Paredzētajai ēkai Dārza ielā būs divu sekciju apjoms, pieci un septiņi stāvi, ar divām atsevišķām ieejām un kāpņu telpām. Mājā būs pieejami 54 (divi līdz piecu istabu) dzīvokļi, kuru platība ir robežās no 40 kvadrātmetriem līdz 125 kvadrātmetriem. Dzīvokļiem paredzēti balkoni, bet augšējo stāvu dzīvokļiem terases. Savukārt mājas pagrabstāvā tiks izbūvēta pazemes autostāvvieta 43 automašīnām un mantu glabātavas katram dzīvoklim, informē uzņēmums.

Projekts atrodas Pārdaugavas/Dzirciema mikrorajonā ar labi attīstītu infrastruktūru, 15 līdz 20 minūšu braucienā līdz pilsētas centram. Savukārt mājas apkārtējā teritorija tiks labiekārtota, apzaļumota un tiks izveidota zona ar bērnu rotaļu laukumu, kā arī āra terase. Teritorijai paredzēta videonovērošana ar pieslēgtu diennakts apsardzi.

Pillar Holding Company
pieder privātbankai - ABLV Bank, AS, un apvieno ABLV grupas uzņēmumus, kuru darbības virziens ir nekustamo īpašumu attīstīšana, pārvaldīšana un tirdzniecība.

Db.lv jau vēstīja, ka pērn Pillar kopumā realizēja nekustamos īpašumus par 15,7 miljoniem eiro. Aizvadītajā gadā Pillar pabeidzis trīs jaunus projektus – 33 dzīvokļu projektu Pine Breeze, Lašu ielā 1A, Jūrmalā, 50 dzīvokļu projekts Mārtiņa nams 2, Slokas ielā 59A un 47 dzīvokļu projekts Liesmas ielā 4, Rīgā.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra